Fan Fiction - Harry Potter - Série - EspriteESPRITE
Kapitola 11 - Zakázané ovoce


Varování: Kapitola obsahuje sexuální scény a je nevhodná pro čtenáře mladší 15ti let!

Pozn. autorky: V době, kdy jsem tohle napsala, jsem skutečně nevěděla vůbec nic o tom, jak vypadá sex mezi muži - tak proto ten chybějící lubrikant a další nedostatky, nadsázky a nesmysly. Tahle kapitola je dle mého názoru snad nejhorší z celé série, ale co se dá dělat – přeskočit ji nemůžu. :( Ale nenávidím ji.

~*~

Nobody ever made me feel the way you do
But somehow I just know that this is true
It’s like our personal déjà vu
‘Cause I never realized I always knew
That with every inch I belong to you

Úleva a štěstí, které se dostavily v momentě, kdy spatřil Harryho postávat ve své ložnici, Draca zcela přemohly a otupily jeho smysly natolik, že jediné, co byl schopen vnímat, byl Harry. Zoufale toužil po jeho objetí, po jeho polibcích, po jeho dotecích... Když ho konečně sevřel v náručí, všechno ostatní jako by se rozplynulo. Bylo to dokonalé, zase ho objímat a líbat ho.

Po chvíli se Draco maličko oddálil, aby mohl špičkou jazyka obkreslit Harryho pootevřené rty, z nichž jako reakce unikl tichý vzdech. Draco pokračoval, pokrývaje Harryho tvář letmými polibky. Opatrně druhému chlapci sejmul brýle a položil je na stolek za sebou.

Harry otevřel oči údivem, když Draco nečekaně olízl celou linii jeho čelisti. Draco vzhlédl a setkal se s jeho pohledem – zelené oči byly mnohem tmavší než obvykle, panenky rozšířené vzrušením... Draco se do nich úplně ponořil, opíjeje se jejich intenzitou a naléhavostí. Nechal své dlaně sklouznout dolů po Harryho pažích, aby mu vytáhl košili pečlivě zastrkanou do kalhot, a poté prsty postupoval zpět vzhůru, jemně masíruje Harryho hruď přes záhyby látky. Zastavil se u vrchního knoflíku a rozepjal ho, pokračuje s dalším.

„Draco?“ slyšel Harryho spíš šeptat než mluvit, jeho hlas byl zastřený a nádherně jemný. „Nemůže sem někdo přijít?“

„Ne dřív než zítra dopoledne,“ odpověděl Draco rovněž šeptem. „Otec je pryč a to na dva dny, má nějakou práci. Matka už asi spí a nikdo jiný si nedovolí do mého pokoje vkročit bez mého svolení, už vůbec ne v noci,“ dořekl a poté s úsměvem doplnil: „Doufáš-li, že tě někdo vysvobodí z mých spárů, máš smůlu, Harry.“ V šedých očích mu škádlivě zajiskřilo. Právě se mu podařilo rozepnout poslední knoflík Harryho košile – shrnul mu ji z ramen a nechal ji spadnout na zem.

Dotek Dracových rukou na holé hrudi poslal skrz Harryho elektrizující impuls. Cítil příjemné teplo pramenící v podbřišku, jak se šíří celým jeho tělem, zanechávajíc za sebou rozechvění a potřebu dalšího tělesného kontaktu. Přes snahu ovládnout se opět tlumeně zasténal v reakci na horké polibky a občasná jemná kousnutí, kterými Draco zahrnoval jeho krk a ramena. Když se potom Draco vrátil k jeho ústům a stiskl jeho dolní ret mezi zuby, vtáhl ho mezi vlastní rty a chvíli jej lehce sál, načež pokračoval dalším polibkem, Harrymu se začala málem točit hlava a podlamovat kolena.

Hledaje oporu se zcela svěřil do náruče druhého chlapce, který mu právě prsty uvolnil přezku pásku, knoflík i zip kalhot, které s lehkým zatáhnutím nechal sklouznout na podlahu. Harry se bezmyšlenkovitě vymotal z nohavic a s přispěním svého téměř opilého stavu skoro ztratil rovnováhu. Možná by byl dokonce upadl, nebýt Draca, který ho pohotově podepřel s rukama na jeho holých zádech.

Draco nechal ruce putovat dolů po Harryho páteři, sleduje její křivku konečky prstů, aby jimi poté spočinul na Harryho hýždích a neočekávaně zmáčkl. Harry vytřeštil oči úlekem a byl by i vykřikl, kdyby ho Draco v tu chvíli nelíbal na rty. Chtěl nejdřív něco namítnout, ale rychle to zavrhl, když si uvědomil, jak příjemný to je pocit. Chvíli si užíval ten dotek, když Draco stiskl pevněji a prsty se zabořil trochu hlouběji do Harryho svalů, aby ho v dalším okamžiku nadzvedl tak, že Harry zůstal stát nejdříve na špičkách a poté téměř nedosáhl na zem. Reflexivně se těsně přitiskl k druhému chlapci, který ho teď skoro úplně držel, a po drobném zaváhání ovinul nohy pevně kolem jeho boků, dovoluje mu, aby ho nesl.

Navzdory málem křehkému zevnějšku měl Draco zjevně sílu, vzhledem k tomu, že mu nečinilo sebemenší potíže nést Harryho, jako by byl lehký jako pírko. Draco udělal pár kroků směrem k posteli, kam Harryho poté opatrně položil a sklonil se nad ním, aby ho znovu políbil. Podpíral se lokty, a když se odtrhl od Harryho rtů, přejel jazykem po jeho krku a pokračoval s polibky po přes jeho klíční kosti, postupuje směrem dolů, až k jeho pravé bradavce. Dotkl se citlivého místa rty a poté je obkroužil špičkou jazyka, sleduje Harryho odezvu – jeho reakce se dostavila okamžitě... Zhluboka vydechl a zavrtěl se, celé jeho tělo se propnulo v záplavě slastného nadšení. Draco ho dráždil dál, zapojuje do té vzrušující hry i zuby, což mělo ještě větší efekt. Draco cítil, jak se mu Harryho nehty zaryly do zad, když se mu z hrdla vydral polohlasný vzdech.

„Draco...“ zasténal Harry a Draco se při tom musel usmát – i za normálních okolností se mu velmi líbilo slyšet Harryho vyslovit jeho jméno, ale tohle bylo ještě tisíckrát lepší. Harryho hlas byl zastřený vzrušením, zněl hruběji a hlouběji než obvykle.

Harry se obával, že se každou příští vteřinu zblázní, když Draco věnoval stejnou pozornost i druhé bradavce, načež ústy zmapoval rýhu uprostřed jeho břicha. Harry si uvědomil, že se celý třese, a pokusil se to překonat – marně. Cítil každý nerv v těle a zjistil, že pomalu, ale jistě, ztrácí i ty poslední zbytky sebekontroly. Draco právě špičkou jazyka ochutnal jeho pupík a vyznačil ústy krátkou cestičku, která končila přesně v místě, kde holou kůži pořád ještě halila látka Harryho spodního prádla.

„Harry...“ slyšel Draca zašeptat těsně u své tváře a otevřel oči, doteď slastně zavřené. „Jsme už takhle daleko? Dovolíš mi...?“ jeho slova působila něžně a starostlivě, stejně jako výraz v jeho obličeji. Harry jen kývl, dávaje světlovlasému chlapci svolení, i kdyby bývalo bylo k čemukoliv.

Draco nechal své prsty vklouznout pod gumu jeho spodního prádla a s jeho pomocí ho zbavil i tohoto slabého kusu látky. Proboha! Nevěřím, že tohle FAKT dělám! blesklo Dracovi hlavou. Harry Potter je v mojí posteli, nahý, vzrušený, a já se ho právě chystám dotknout tady dole! Sakra, a mně se to LÍBÍ! Bylo to tak kompletně špatné! A zvrhlé! A nemravné! A on chtěl víc.

Nicméně netroufl si na víc, než na jeden lehoučký dotyk dlaní – líbilo se mu to, očividně se to líbilo i Harrymu, ale Draco se rozhodl dopřát si ještě chvíli čas a pokračoval s drobnými polibky na Harryho vnitřním stehně. „Mmmm...“ uniklo Harrymu ze rtů spokojené zasténání. Když se Draco opět vrátil k jeho tváři, Harry si matně uvědomil vlastní nahotu – zatímco Draco měl stále na sobě kalhoty. Přemístil své ruce z Dracových zad k jeho pasu, chvějícími se prsty je rozepnul a s Dracovou asistencí je stáhl. Maličko zaváhal nad jeho černým spodním prádlem, které mělo v pase nápis Armani, pak se mu s úsměvem podíval do očí:
„Malfoyi, takže ty si potrpíš na mudlovskou módu?“ zašeptal provokativně, načež se mu podařilo ho z onoho kousku oblečení svléknout.

„Je to sexy,“ usmál se Draco delikátně. „Nemyslíš?“

„To určitě. Ale tohle je ještě víc sexy.“ Harry si položil ruce na jeho pozadí, mapuje jeho zpevněné svaly.

Draco se znovu usmál a sklonil se k Harryho ústům, aby ho políbil.

Harry nechal svůj jazyk vklouznout do Dracových úst a jeho špičkou hravě přejel po jeho horním patře.

Tak tohle je fajn... pomyslel si, když jím projel záchvěv elektrizujícího vzrušení. Jestli to takhle působí na mě, co to musí dělat s ním? zauvažoval a celou věc zopakoval, sleduje pozorně Dracovu reakci – ten se celý zachvěl a povolil paže, kterými se trochu vzpíral, takže se zhroutil Harrymu do náručí, spočívaje na něm celou svou vahou.

Harry si užíval ten kontakt celým tělem, když na něm Draco ležel – líbilo se mu cítit i ten sebemenší jeho pohyb, přál si tak zůstat napořád, bylo to skvělé... Proto chvíli litoval, když ho Draco nečekaně popadl za ramena a prudkým pohybem ho donutil k výměně pozic. Nejdřív ho mrzelo, že přišel o Dracovu váhu nad sebou, ale pak se mu zalíbila nově nabytá volnost. Pomalu začal rty prozkoumávat každý centimetr Dracova těla. Jeho pleť byla krémově bledá a byla z ní cítit svěžest z nedávné sprchy, pod Harryho dotyky ale získávala nepatrný růžový nádech.

Vidět Draca nahého by už samo o sobě představovalo pro Harryho docela zážitek. Smět se ho dotýkat bylo fantastické. Ale třešinkou na dortu bylo slyšet ho – dýchal mělce a rychle, jeho vzdechy byly tiché a smyslné, ale nejúžasnější bylo slyšet ho znovu a znovu sténat Harryho jméno.

„Harry, můj bože!“ vykřikl Draco už téměř zoufale a stiskem na rameni mu naznačil, aby se odtrhl od jeho stehna a podíval se mu do tváře. Šedé oči byly temné a sálala z nich touha, ne! – málem životní potřeba, když si přitáhl Harryho ucho ke rtům a šeptal: „Harry... chci... tak moc... tě chci.“

„Jak?“ vyslovil Harry to, nad čím právě přemýšlel.

„Chci tě... uvnitř,“ přišla odpověď, znějící rozhodně, přestože se Dracovi třásl hlas. Harry chtěl něco chabě namítnout, ale Draco promluvil dřív: „Prosím, Harry. Proboha, PROSÍM.“ A objal ho nohama kolem boků, otevíraje se mu.

„Ne, to by tě bolelo, Draco,“ řekl Harry, ale nevyznělo to jako moc přesvědčivý argument – jakkoliv si říkal, že to je perverzní, už jen ta představa ho vzrušovala... „Nebolelo, Harry.“

„Tys už to někdy zkoušel?“

„Ne, ale... prosím!“ Napětí v jeho hlase bylo alarmující. Přitiskl své rty na Harryho a mezi polibky šeptal jeho jméno.

Harry nemohl – a snad už ani nechtěl odolat. Opatrně do něj s jemným tlakem mělce pronikl, překonávaje odpor jeho svalů.

„Nebolí to?“ Žádná reakce. „Draco! Jsi v pohodě?“ zeptal se něžně a políbil ho na hořící tvář.

„Jsem,“ hlesl druhý chlapec neslyšně. „Pokračuj.“ Jeho výraz vypadal poněkud napjatě, ale v jeho očích nebyly známky po nějaké nelibosti.

Harry přitlačil, vstupuje do něj po celé délce. Chvíli počkal a potom se začal instinktivně pomalu pohybovat.

Draca se začala zmocňovat závrať způsobená směsicí zvláštní bolesti a naprosté extáze. Každou chvíli odpovídal Harrymu na jeho starostlivé otázky, zatímco jeho pohyby nabývaly na rychlosti. Zavřel oči a pod víčky se mu roztančily barevné hvězdičky, takže je radši hned zase otevřel.

„Harry...“ oslovil tiše druhého chlapce. Harry se na něj podíval, zelené smaragdy se nádherně třpytily. „To druhé, co znám francouzsky, je je t’aime,“ zašeptal a přitáhl si Harryho rty k sobě. Neudržel oči otevřené, když ucítil nesnesitelně vystupňované vzrušení, orgasmus připomínající lavinu a... jako by se začal propadat, vnímal jen dokonalou rozkoš a pak už nic...

„Draco! Prober se, panebože, jsi v pořádku?!“

Draco chtěl odpovědět, ale nevydal ani hlásku. Uvědomil si, že ho někdo zvedl do sedu, uvědomil si i lehké plesknutí něčí dlaně na své tváři a konečně otevřel oči.

„Co se stalo?“ podařilo se mu promluvit, když spatřil zděšený výraz v Harryho očích. Harry seděl před ním na patách, podpíraje ho levou paží, pravou ruku na jeho líčku.

„Není ti něco? Jsi v pořádku?“ ptal se Harry znovu.

„Je mi báječně,“ řekl Draco popravdě, cítil se jako opilý, zaplavila ho lehkost, uspokojení a příjemná únava. „Co se stalo?“ zopakoval svoji otázku.

„Nevím. Najednou jsi byl úplně mimo, nevnímals a... Měl jsem o tebe strach.“

„Já jsem byl v bezvědomí?!“ vytřeštil Draco šokovaně oči. „Jak dlouho?“

„Ani ne pět sekund, ale...“

„Panebože. Panebože! Připadám si hloupě. Nikdy se mi nic podobného nestalo, já...“

„Ublížil jsem ti? Bolelo tě -“ začal Harry zkroušeně, ale Draco mu skočil do řeči.

„Pottere, byl to ten nejúžasnější zážitek v mém životě! Ten nejlepší sex, jaký jsem kdy měl,“ řekl a zářivě se usmál. Vzal ho za zápěstí pravé ruky a vtiskl mu do dlaně polibek. „A že jsem ti omdlel v náručí, hmm... Vždycky jsem říkal, že jsi výjimečný. A teď nemyslím kvůli té ozdobě na čele.“ Objal ho kolem krku a opřel si hlavu o jeho rameno. „Líbilo se ti to? Harry?“ zeptal se škádlivým tónem.

„Docela hloupá otázka, Malfoyi,“ prohodil Harry s lehkou ironií. „Jen příště prosím zůstaň při vědomí, vyděsils mě.“

„Příště?“

„Doufám, že BUDE nějaké příště,“ řekl Harry trochu nejistě. Nevěděl, jak by se zachoval, kdyby mu teď Draco řekl, že ne.

„Možná dřív, než si myslíš,“ usmál se Draco. „Zůstaneš do rána, Harry?“

„Já -“

„Chci se probudit vedle tebe.“

Jestli měl Harry jakékoliv pochybnosti, touhle větou ho Draco dokonale odzbrojil. Jeho srdce šťastně poskočilo, když Dracovi oplatil úsměv a objal ho v pase. Mohl dnešní večer vůbec dopadnout lépe?!

++ Komentovat ++

++ Předchozí kapitola ++ Další kapitola ++

++ Zpět na výběr kapitol ++

++ Zpět na přehled Harry Potter fan fiction ++